S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Naše řešení umožní efektivní řízení finančních procesů a doručení správných informací správným lidem ve správný čas. Současně také garantuje dodržení regulatorních předpisů a legislativy a snížení rizika lidských chyb.


Společnosti, poskytující finanční služby, se mohou lépe a hlavně rychleji rozhodovat na základě přesných informací – ať jde o schválení spotřebitelského úvěru nebo řešení stížností na call centru.
Icon-44

AKVIZICE ZÁKAZNÍKŮ:

Zrychlete celý proces založení klienta, od automatické kontroly jeho dokladů, přes založení jeho ID ve všech interních systémech až po jeho financování. Pokryjte všechny kanály jedním procesem.

Icon-51

OTEVŘENÍ ÚČTŮ:

Automatizujte proces založení účtu a jeho dílčí části jako kontrolu osob, komunikaci s klientem, přípravu smluv, spolupráci s kurýry, integraci s dalšími interními systémy (core systém, internetové bankovnictví, a další).

Icon-63

ŽÁDOSTI O ÚVĚR:

Dejte klientům možnost zažádat o úvěr odkudkoliv a získat první nabídku v řádech minut. Řiďte celý proces automaticky a mějte všechna rizika i čas pod kontrolou. Po schválení úvěru pak dalšími procesy bude řídit splácení úvěru, automatickou komunikaci s klientem a případné vymáhání.

Icon-56

POHLEDÁVKY A VYMÁHÁNÍ:

Implementujte postupy práce s pohledávkami - early a late collection - nastavujte si dynamicky vhodné procesy vymáhání pro jednotlivé segmenty vymáhaných klientů bez závislosti na dodavateli.

Icon-53

ŘÍZENÍ RIZIK:

Monitorujte, komunikujte a řiďte informace o dlužnících napříč všemi odděleními a propojte svoje rozhodovací modely v procesu. Zmírněte tak riziko nesplácení dluhů a případného podvodu.

Icon-52

SCHVÁLENÍ POJIŠTĚNÍ:

Automatizujte a zefektivněte procesy pro schválení a poskytnutí pojištění, pro podpis smluv zákazníkům v čase před i po formálním schválení pojištění.

Icon-42

KLIENTSKÁ DOKUMENTACE:

Zlepšete kvalitu údajů a správu dokumentů, snižte rizika a zajistěte shodu s legislativou.

Icon-58

ZÁKAZNICKÝ SERVIS:

Řiďte procesy pro stížnosti a reklamace přes všechny vstupní kanály napříč odděleními, zrychlete čas pro vyřízení a dejte zpracovatelům přesné informace ve správný čas.

Icon-59

ŘEŠENÍ SPORŮ:

Řešení sporů řízené pravidly a procesy může zvládnout složité rozhodování o směrování a paralelní toky pro případy s více námitkami.

Přehledy a analýzy - finanční služby

Přehledy a analýzy

Získejte v reálném čase přímý přístup k důležitým informacím a celé řadě analytických nástrojů, které vám pomohou vyhledávat trendy a vztahy.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce