S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Je sdílení informací uvnitř společnosti pro vás kamenem úrazu? Posíláte si dokumenty hromadnými e-maily a zahlcujete tím poštu?
Chybí vám centrální projektový kalendář a seznam úkolů? A co teprve sdílení informací pro zákazníky na externím portálu?
Náš intranetový a extranetový portál je napojený na vaše firemní informační systémy, což vám zajišťuje komfortní práci při publikování informací jak pro zaměstnance, tak pro zákazníky a externí partnery.
Ikony WEB_ECM_2015-01

PROSTOR PRO VŠECHNY VAŠE INFORMACE

Naše řešení vám pomůže vytvořit prostor pro vaše projekty. Samozřejmostí je nastavení uživatelských práv a projektový kalendář. Jde o jeden systém, který zastřeší všechny důležité firemní dokumenty na jednom místě bez zbytečného hledání v několika různých firemních systémech. Už žádné časové prodlevy a zpětné prohledávání e-mailů, žádné nepřehledné verze dokumentů.

Icon-02

ELEGANTNÍ WEBOVÁ PREZENTACE FIRMY

Vytvoříme pro vás profesionální webový portál firmy v souladu s vaším grafickým manuálem i současnými požadavky na design webu. Kromě elegantního vzhledu a uživatelské přívětivosti připravíme strukturované uložení všech nezbytných informací a kvalitní fulltextové vyhledávání. Díky přehledné a hezky vypadající internetové prezentaci se sem budou vaši zákazníci rádi vracet, protože vždy najdou to, co hledají.

Icon-03

PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJE PRO VEDENÍ PROJEKTŮ

Naše řešení vám nejenom pomůže ve strukturovaném uložení všech informací na jednom místě, ale nabídne také nástroje pro podporu týmové práce. Díky tzv. projektovým webům budete mít pro jednotlivé projekty ucelený prostor s přiděleným přístupem vybraných uživatelů. Projektový kalendář bude sledovat milníky projektů a automaticky upozorňovat účastníky na termíny. Dokumentová knihovna zase shromáždí veškeré informace podstatné ke každému projektu na jednom místě.

Icon-04

ELEKTRONICKÉ FORMULÁŘE POD KONTROLOU

Žádanky o dovolenou, propustky k lékaři, home office nebo rezervace služebního auta bude s našimi elektronickými formuláři hračkou. Už žádné papírové formuláře, které se dlouho zpracovávají a občas se ztratí. Díky našemu systému nebudete muset zpětně dohledávat a kontrolovat oprávněnost žádosti. Pracovníci si budou moci vytvořit různé typy žádostí a ty přímo odeslat svému nadřízenému. Výhodou je dokonalý přehled o žádostech, výrazné zrychlení schvalovacího procesu a omezení administrativních prací spojených se zbytečným papírováním.

Firemní či zákaznické portály - přehledy a analýzy

Přehledy a analýzy

Získejte v reálném čase přímý přístup k důležitým informacím a celé řadě analytických nástrojů, které vám pomohou vyhledávat trendy a vztahy.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce