S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Trápí vás HR management? Máte pocit, že obsazování nových pozic se ve vaší firmě neděje, jak by mělo? Nový zaměstnanec nemá k dispozici vše, co pro práci potřebuje a jeho zařazení do pracovního procesu není dostatečně efektivní. A co teprve evidence personálních dat! Správně nastavená personalistika je základem každé úspěšné firmy. Náš modulový systém vám pomůže se všemi HR procesy ve firmě.
Icon-05

JAK CHYTŘE NA PERSONALISTIKU?

Mezi pravidelné činnosti HR oddělení patří hlídání mnoha termínů jako je zkušební doba, doba určitá, platnost lékařských prohlídek, zákonných školení, certifikací atd. Naše řešení vám umožňuje evidovat všechny termíny na jednom místě, nastavovat si upozornění a mít tak celou personalistiku pod kontrolou.

Icon-06

KDYŽ HLEDÁTE NĚKOHO NOVÉHO

Aby obsazování nových pozic neprobíhalo chaoticky, pomůže vám náš systém pevně stanovit schvalovací kolečka a výběrové řízení. Navíc za vás pohlídá zkušební dobu nového zaměstnance, takže vám neuteče možnost rozhodnout se, jestli si ho chcete ve firmě ponechat.

Icon-07

NOVÝ ZAMĚSTNANEC PRACUJE IHNED

Nový zaměstnanec nemá při příchodu do firmy vše, co ke své práci potřebuje, takže mu často trvá i několik dní, než může začít pracovat. Ať už jde o počítač, přístupy do systémů, hesla, proces nástupu nového zaměstnance pokrýváme už od prvního dne. Úkoly jsou automaticky přidělovány pověřeným osobám i s termínem, nastavení práv lze generovat přímo ze systému.

Icon-08

PRAVIDELNÁ HODNOCENÍ I S VÝSTUPY

Pravidelné hodnocení zaměstnanců bývá častou noční můrou. Výstupy z něj jsou nesystematické, chybí dohled nad navazujícími aktivitami. Díky našemu modulovému řešení budete mít všechny informace po ruce prakticky ihned po jejich odeslání. Navazující úkoly a aktivity jako jsou školení, vzdělávání, relokace, povýšení atp. jsou součástí aplikace. Výstupy z hodnocení lze soustředit do přehledných reportů, takže vám nikdy nic důležitého neunikne.

Icon-09

PERSONÁLNÍ DATA VŽDY PO RUCE

Firmy musí ze zákona evidovat množství personálních údajů o zaměstnancích. Většina těchto dokladů bývá uložena v papírové podobě a jejich vyhledávání a sdílení je velmi složité. Naše aplikace vám umožní pracovat s různými zdroji informací na jednom místě. Optimalizované formuláře jako je Osobní karta zaměstnance obsahují i docházku, hodnocení, školení, čerpání dovolené a další náležitosti. Práce personálního oddělení se díky tomu výrazně zrychlí a zefektivní. Data na jednom místě navíc umožňují generovat různé souhrny a statistiky pro management i úřady.

Přehled požadavků pro obsazování pracovních pozic

Přehled požadavků pro obsazování pracovních pozic

Potřebujete nové zaměstnance? Definujte profil vhodného kandidáta, kterého hledáte. Specifikujte jeho pracovní náplň a zodpovědnost. Popište, co mu nabízíte. To vše chytře a pohodlně na jednom místě pro všechny pozice.

Přehledy a analýzy

Přehledy a analýzy

Získejte v reálném čase přímý přístup k důležitým informacím a celé řadě analytických nástrojů, které vám pomohou vyhledávat trendy a vztahy. Např. sledujte to, jak jsou vaši zaměstnanci proškolení a dál si rozšiřují své znalosti.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce