S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Bojujete každý měsíc s příchozí poštou? Máte papírovou poštu zanesenou pouze v papírové knize a dál se o její zpracování nestaráte? A co zálohy datových schránek? Určitě se vám už někdy stalo, že se některá ze zásilek ztratila. Vyměňte papírovou knihu korespondence za elektronickou a směřujte veškerou příchozí poštu na centrální úložiště. Díky čárovým kódům a elektronické evidenci už nikdy neztratíte žádnou zásilku.
Icon-10

I PAPÍROVÁ POŠTA PATŘÍ NA ÚLOŽIŠTĚ

Elektronická evidence všech forem došlé pošty už pomohla nejedné firmě. Naše řešení dokáže rozčlenit poštu podle vámi zvolených příznaků mezi dokumenty na centrálním úložišti. Naskenováním zásilky a přiřazením čárového kódu dosáhnete toho, že vaše pošta bude vždy v bezpečí uložena na jednom místě.

Icon-11

ELEKTRONICKÝ OBĚH PRO VĚTŠÍ BEZPEČÍ

Papírové dokumenty se lehko ztrácejí. Včasná elektronická evidence všech forem došlé korespondence vám umožní poslat příslušným zaměstnancům místo papírového dokumentu dokument elektronický. I díky tomu jsou navazující agendy evidence smluv a schvalování faktur mnohem přehlednější.

Icon-12

ZÁLOHY PRO ISDS

Stále více dokumentů dnes přichází přes datové schránky (ISDS), kde jsou zprávy po 90 dnech vymazány. Zbavte se jejich otravného tisknutí a přeposílání jinam. Naše řešení je přímo napojené na ISDS a automaticky stahuje všechny nové zprávy včetně příloh na vaše firemní úložiště, kde jsou dále tříděny. Samozřejmostí je automatická evidence v elektronické knize došlé pošty.

Icon-13

ŘÍZENÉ ZPRACOVÁNÍ KORESPONDENCE

Různé druhy korespondence vyžadují různý průběh zpracování. Náš systém počítá s různými typy pracovních postupů. Díky tomu, že je veškerá pošta evidována elektronicky, distribuci a oběh dokumentů lze snadno řídit. V závislosti na typu dokumentu je také nastaveno oprávnění k přístupu, přidělování úkolů a upozorňování na termíny.

Icon-14

DOHLEDAT KOMUNIKACI? SNADNÉ!

Dohledání papírové komunikace nebo zprávy z datové schránky představovalo dříve práci na několik hodin. Díky elektronické evidenci pošty je záležitost několika okamžiků. Vyhledávat můžete pomocí vyplněných atributů dokumentu nebo fulltextově. Nastavení přístupových práv pro různé sekce pošty je samozřejmostí.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce