S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Řešíte neustálé problémy s ukládáním a opětovným vyhledáváním dokumentů? Chybí vám správná verze a přehled o tom, kdo jaké úpravy udělal? Uvítali byste, kdyby se všechny dokumenty včetně protokolů a příloh nacházely na jednom místě? Naše centrální úložiště dokumentů umožňuje stanovit si uživatelská oprávnění, ukládat jednotlivé dokumenty včetně příloh, nastavovat si automatická upozornění, termíny platnosti a další náležitosti tak, abyste měli vždy vše pod kontrolou.
Icon-15

MĚJTE FIREMNÍ DOKUMENTY VŽDY PO RUCE

Centrální úložiště představuje komfortní přístup k firemní dokumentaci. Díky nastavení přístupových práv pracuje běžný uživatel vždy s aktuální verzí dokumentu, zatímco správci dokumentace snadno dohledají předchozí verze i provedené změny. Sofistikovaný systém vyhledávání vám rychle a bez komplikací pomůže najít to, co právě potřebujete, aniž byste nutně museli vědět, kde přesně se dokument nachází.

Icon-16

PROCES TVORBY DOKUMENTACE POD KONTROLOU

Tvorba dokumentace je věda. Když navíc máte dodržovat termíny, čekají vás revize a následné schvalování mezi uživateli, může jít o nepřekonatelný problém. Díky našemu systému budete mít proces tvorby dokumentace zcela pod kontrolou. Systém je nastaven podle vašich interních procesů, každý krok je přiřazen příslušnému uživateli a na každý úkon je možné stanovit konkrétní termíny. Teprve po finálním schválení je dokument publikován pro stanovený okruh zaměstnanců. Správce dokumentace má navíc dokonalý přehled nad celým procesem tvorby.

Icon-17

STOP SLOŽITÉMU HLEDÁNÍ DOKUMENTŮ

Potřebujete rychle najít nějaký dokument nebo jeho verzi a pamatujete si jen část názvu? S naším fulltextovým vyhledáváním to není problém. Centrální úložiště dokáže shromažďovat informace o dokumentech i jejich přílohách jako jsou plány, výkresy nebo navazující dokumenty. K jednotlivým dokumentům dokáže přiřadit i klíčová slova, což vám vyhledávání podstatně zjednoduší.

Icon-18

ZODPOVĚDNOST A TERMÍNY BEZ OBAV

Každý firemní dokument má svá specifika. Kromě platnosti jde také o různé typy relevantních příloh, související dokumenty a osobu, která je za jeho aktuálnost přímo zodpovědná. Vyhněte se složitému zjišťování, jak je to v tom či onom případě, jestli už platnost náhodou nevypršela a kdo za to vlastně může. Prostřednictvím našeho centrálního úložiště můžete zautomatizovat celý proces. Systém „pohlídá“ platnost dokumentu a automaticky obešle zodpovědné osoby i správce dokumentace.

Icon-20

AUDITY ISO UŽ NAVŽDYCKY V POHODĚ

Řešili jste při recertifikaci ISO nedostatky ve vaší firemní dokumentaci? Možná jste nedokázali najít a aktualizovat všechny související dokumenty nebo se vám nepodařilo informovat všechny zainteresované zaměstnance o změně směrnice. Naše řešení je plně automatické, takže s podobnými problémy se v budoucnu už nesetkáte. Dokumenty jsou propojené včetně příloh a návazností, termíny hlídá systém automaticky a informuje o nich zodpovědné osoby. Po schválení dokumentu je všem odesláno upozornění a v elektronické evidenci musí potvrdit, že se s novou verzí seznámili.

Icon-21

KDYŽ VŠICHNI VAŠI PRACOVNÍCI NEJSOU ONLINE...

Naše řešení pamatuje i na uživatele, kteří při práci nepoužívají počítač. V těchto případech jsou vytištěny protokoly pro ruční podpisy k jednotlivým dokumentům, se kterými se uživatelé musí seznámit. Sken protokolu je pak automaticky uložen do systému přímo k příslušné směrnici, takže se vám nestane, že byste ho při auditu nemohli najít.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce