S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Dynamické prostředí pro podnikání, často se měnící legislativa a tlak na konkurenceschopné ceny vyžaduje inovativní řešení a kvalitní služby pro získání spokojených zákazníků a udržení se na trhu.
Kontaktní centra

KONTAKTNÍ CENTRA

Perfektně fungující kontaktní centrum je v utilitách klíčové, protože ovlivňuje pocity a vnímání vztahu zákazníků k firmě a tím retenci klientů, zároveň při správném fungování snižuje celkové náklady na obsluhu.

Akvizice a partnerský prodej

AKVIZICE A PARTNERSKÝ PRODEJ

Získávání nových zákazníků prostřednictvím obchodních partnerů i přímým prodejem je základem růstu společnosti. Náklady zákazníka a jeho přínosy lze efektivně a včas vyhodnotit a adekvátně na to reagovat.

Ucelený pohled 360

UCELENÝ POHLED NA ZÁKAZNÍKA

Sledujte spokojenost, příspěvek k celkové marži i informace o historii zákazníků. Získejte potřebná data z nejrůznějších systémů a zdrojů dat, zanalyzujte je a získané informace zobrazte v relevantních situacích.

Samoobslužný portál

SAMOOBSLUŽNÝ PORTÁL

Samoobslužné zákaznické portály pozitivně ovlivňují spokojenost zákazníků a přispívají k razantní úspoře nákladů na obsluhu.

Mobilní řešení pro terénní pracovníky

MOBILNÍ ŘEŠENÍ PRO TERÉNNÍ PRACOVNÍKY

Přesné a flexibilní řízení terénních pracovníků je klíčové pro zajištění provozuschopnosti rozvodné sítě. Rozdělování práce a servisních zakázek, řešení havarijních situací, ale i odečty měření budou efektivnější.

Plánování údržby

PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY

Zefektivněte údržbu své rozvodné sítě. Preventivní a havarijní údržba sítě je klíčovým faktorem pro úspěšnost distribučních společností. Nástroje pro pokročilé plánování zajistí okamžitou reakci na vzniklé havarijní situace a přispějí k optimálnímu využití zdroje.

Přehledy a analýzy utility

PŘEHLEDY A ANALÝZY

Získejte v reálném čase přímý přístup k důležitým informacím a celé řadě analytických nástrojů, které vám pomohou vyhledávat trendy a vztahy.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce