S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Naše řešení pomáhá veřejnému sektoru lépe sloužit svým občanům tím, že poskytuje samoobslužné služby, zefektivňuje provoz a zlepšuje informovanost.
Icon-45

SPRÁVA PŘÍPADŮ:

Spravujte případy, dokumenty a kontakty centrálně, na jednom místě. Spouštějte pracovní postupy na základě změn informací nebo událostí. Správa případů (Case management) se používá v oblasti sociálních služeb, zdravotnictví, trestním a firemním právu i v dalších oborech.

Icon-47

ZPRACOVÁNÍ DŮKAZŮ:

Sledujte a zpracovávejte důkazy pro trestní stíhání, či jiné překročení zákona. Efektivně chraňte zpracovávané informace. Zajistěte auditní stopu práce s informacemi.

Icon-46

KOMUNIKACE S OBČANY:

Poskytněte občanům lepší informace a poskytujte služby s nižšími náklady. Umožněte pomocí různých formulářů přístup k veřejným záznamům a digitálním službám. Vytvořte kvalitní komunikační kanál s veřejností s možným napojením na interní informační zdroje.

Icon-48

ŘÍZENÍ KRIZOVÝCH SITUACÍ:

V krizových situacích, jako je povodeň, evakuace obyvatel, požáry, atd. je nutná rychlá a účinná komunikace mezi jednotlivými subjekty jako je police, hasičský záchranný sbor, Obce s rozšířenou působností, zdravotnická zařízení atd. Naše řešení umožňuje efektivně řídit procesy krizových situací s hlídáním termínů, rozesíláním krizových SMS zpráv a pečlivou evidencí všech provedených kroků.

Icon-49

ŠKOLNÍ INSPEKCE:

Vytvořte efektivní komunikační kanál se školskými zařízeními pro výměnu a sběr informací. Důsledně kontrolujte a podávejte zprávy o kvalitě vzdělávání napříč školami a univerzitami.

icon-50

ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ:

Poskytněte studentům přehledný školský systém pro registraci ke studiu. Zpřístupněte informace o rozvrhu a studijních plánech. Zjednodušte sběr údajů o studentech a jejich evidenci prostřednictvím on-line formulářů, postupů a notifikací. Ukažte zákonným zástupcům studentů jejich výsledky.

Icon-75

OBRANA:

Správné fungování obranných mechanismů země je podmíněno včasným vyhodnocením hrozeb, ale hlavně perfektně fungujícími systémy pro logistiku, správu a údržbu vojenského materiálu, řízení misí, zavádění a udržování národních i mezinárodních bezpečnostních standardů a spolupráci v rámci NATO. Zajistěte hladké fungování agend Ministerstva Obrany a efektivněji vykonávejte procesy od pořizování majetku až po mezinárodní spolupráci.

Přehledy a analýzy veřejný sektor

Přehledy a analýzy

Získejte v reálném čase přímý přístup k důležitým informacím a celé řadě analytických nástrojů, které vám pomohou vyhledávat trendy a vztahy.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce