S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Nemáte jistotu, jak probíhají poptávková řízení uvnitř firmy? Chybí vám jednotná evidence poptávek, výběrových řízení, došlých nabídek a jejich vyhodnocení? Nejste si jistí, jestli schvalovací procesy probíhají tak, jak jste si je definovali? Naše řešení vám pomůže evidovat všechny interní poptávky elektronicky. Díky tomu budete mít dokonalý přehled od poptávky, přes schválení, výběrové řízení až po samotný nákup.
Icon-19

POPTÁVKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Vyhněte se nejasnostem v poptávkách a výběrových řízeních. Sledujte a spravujte poptávky od samého vzniku a na jednom místě. Vytvoříme prostor pro vaše poptávky a s nimi související dokumentaci. Připomínkovací a schvalovací proces bude díky jasně definovaným pravidlům transparentní a efektivní. V historii záznamů pak můžete sledovat a prověřit každý krok.

Icon-20

NABÍDKY POD KONTROLOU

Nabídky chodí do firmy různými způsoby a občas se stane, že se k zodpovědným osobám dostanou se zpožděním nebo vůbec. S vazbou na evidenci příchozí pošty dokážeme automaticky směřovat příchozí nabídky do správných dokumentových složek. Tím pádem je dokumentace na jednom místě. Díky předem definovaným procesům je navíc zajištěný řízený oběh informací a schvalování dokumentů.

Icon-22

A CO DALŠÍ NÁVAZNOSTI?

Poptávky, nabídky, výběrové řízení, vše proběhlo tak, jak jste si přáli. Co dál? A jak to bude se samotným nákupem? Naše systémy řízené dokumentace vám pomohou i s navazující agendou jako jsou smlouvy, objednávky a fakturace. Soustřeďte se na řízení vaší firmy, ne na zbytečnou administrativu.

Icon-21

VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ PODLE PRAVIDEL

Každý nákup začíná vyplněním jednoduchého formuláře. Proces zpracování si díky našemu řešení můžete definovat podle předpokládané pořizovací ceny. Například od milionu a výše je výběrové řízení vyhlášeno automaticky, schvalování má na starosti více různých zaměstnanců atp. Naše nastavené schvalovací workflow vám pomůže, aby bylo každé výběrové řízení rychlé, jednoduché a transparentní.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce