S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Máte ve firmě několik systémů pro nejrůznější typy žádanek? Kvůli tomu často netušíte, v jakém jsou žádosti stavu, duplikují se nebo zůstávají nevyřízené? Schvalování zdrojů, nepřítomnost zaměstnance nebo objednávky a nákupy se mohou stát kamenem úrazu pro každou firmu. Náš systém vám pomůže propojit žádanky a objednávky, automaticky pohlídá zastupitelnost při nemoci nebo dovolené a skrze centrální kalendář dohlédne na efektivní využívání firemních zdrojů.
Icon-33

NA INTERNÍ OBJEDNÁVKY JEDNODUŠE

Pokud chcete na interních nákupech ušetřit a zrychlit objednávací a schvalovací proces, využijte katalog služeb a zboží spolu se systémem centrálních žádanek. Díky jednotnému systému interních objednávek uspoříte čas při zpracování žádostí, podrobný přehled o všech objednávkách a také možnost automatizovaného systému objednání u vybraných dodavatelů.

Icon-34

CENTRÁLNÍ KALENDÁŘ NEPŘÍTOMNOSTI

Plánování dovolených se nikdy neobejde bez komplikací. Papírové formuláře se ztrácejí, při evidenci nepřítomnosti na různých pracovištích vznikají nejasnosti, chybí zastupitelnost. Díky našemu centrálnímu kalendáři získáte silný nástroj. Systém umí automaticky delegovat zastupitelnost, upozorňovat nadřízené při konfliktních žádostech a přenášet data o nepřítomnosti jako podklad pro výpočet mezd.

Icon-35

SDÍLEJTE ZDROJE SYSTEMATICKY

Problém s firemními zdroji řešil snad každý. Zarezervovali jste si zasedačku nebo auto a ona byla obsazená, auto špinavé. Aby se vám to už příště nestalo, využijte náš centrální kalendář zdrojů. V něm má každý zdroj přiděleného správce, který za něj zodpovídá. Systém navíc po akci automaticky generuje dotazy, zda bylo vše v pořádku, a hlídá optimální hospodaření se zdroji.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce