S námi máte firemní procesy pod kontrolou
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Snadná orientace
zrychlení firemních procesů
Rychlejší rozhodování
optimalizace procesů
Zkrácení doby zpracování
eliminace chyb
Bojíte se, že vaše firemní smlouvy nejsou v bezpečí? Nelze ověřit, kdo k nim má přístup a jestli se dál nešíří po firmě i mimo ni? A co proces jejich tvorby? Je opravdu rychlý a efektivní? Nedochází při něm ke zbytečným prodlevám a chybám? Smlouvy jsou základem pro každou firmu. Aby ty vaše nebyly problémem, zvolte naše řešení. To vám umožní mít kontrolu nad přístupy i procesem tvorby smluv podle jasně daných pravidel.
Icon-27

PŘÍSTUP KE SMLOUVÁM BEZ RIZIKA

Naše úložiště využívá systém kontrolovaného přístupu založeného na oprávněních. Každý uživatel má v systému přidělenou sadu práv, která určují, se kterými dokumenty smí pracovat a jaké akce může provádět. Veškeré přístupy jsou navíc evidovány v systému pro případný audit. Vaše smlouvy budou jednou provždy v bezpečí.

Icon-28

VYTVÁŘENÍ SMLUV PODLE JASNÉHO KLÍČE

Pokud pracujete s větším množstvím smluv, jistě to znáte. Připomínkování trvá déle, než by mělo, vyjadřují se k němu i nekompetentní osoby a vzniká chaos, protože každý pracuje s jinou verzí smlouvy. Naše řešení umí nastavit jasná transparentní pravidla pro tvorbu smluv i schvalovací proces. Dokonce si můžete definovat různé druhy schvalovacích procesů podle typu smlouvy. Už žádné zbytečné zdržování a nejasnosti, žádné zbytečné chyby.

Icon-29

KTERÁ VERZE PLATÍ?

Pracovat se správnou verzí smlouvy je základ. Často se ale stává, že na smlouvě potřebuje pracovat více lidí současně. Změny je pak nutné ve smlouvách spojovat a dohlížet na to, aby všichni měli tu nejaktuálnější verzi. Náš systém zajistí, aby to nebyl časově náročný a zdlouhavý proces, který navíc generuje velké množství chyb. Poskytneme vám spolehlivé úložiště se systémem správy verzí a s evidencí historie změn dokumentu. Díky tomu bude aktuální verze smlouvy vždy pouze jedna.

Icon-30

SMLOUVY I DODATKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Smlouva není jen jediný dokument. Často obsahuje různé dodatky a přílohy, které se nezávisle na smlouvě mění. Naše řešení propojí příslušné dokumenty mezi sebou. Díky tomu je budete mít vždy na jednom místě, přehledně a pod kontrolou. Snižte firemní administrativu spojenou se smlouvami na minimum.

Icon-31

SLEDUJTE PRÁCI S PAPÍROVÝMI SMLOUVAMI

Náš systém pamatuje i na práci s papírovými dokumenty. Mějte vždy přehled o tom, kdo si kdy půjčil originály dokumentů. Zápůjční kniha vám bude k dispozici přímo v systému a poskytne vám neocenitelnou pomoc například při auditech nebo při dohledávání originálů.

Vytvořte a upevněte smluvní vztahy

Vytvořte a upevněte smluvní vztahy

Podpora dlouhodobých smluvních vztahů vyžaduje je řídit a pečovat o ně. Mějte přehled o zákaznících, partnerech i smlouvách na jednom místě.

Icon-32

UŽ ŽÁDNÉ SMLOUVY V E-MAILECH

Zapomeňte na doby, kdy se vám firemní e-mailové schránky plnily různými verzemi smluv a dodatků, až jste ztratili přehled o tom, která verze je vlastně platná. Díky spolehlivému úložišti si v e-mailech pošlete maximálně odkaz, čímž snížíte obsah své schránky na minimum a výrazně omezíte zatížení sítě.

Co vyřešíme pro Vás?

Chcete získat více informací o firemních procesech a navíc bezplatnou konzultaci procesů ve Vaší organizaci?
Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vyberte oblast, nebo oblasti firemních procesů, které vás zajímají, a my Vám pošleme doplňující informace.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Na začátek sekce